Almanya'da Çalışacak Hemşire Aranıyor

Sürdürülebilir hemşire alımı ile hem Almanya’da boş hemşire kadrolarını doldurmayı hem de hemşirelerin yurtdışında çalışma ve işsizlik problemlerini ortadan kaldırmak amacıyla hemşireler arıyoruz.

Aranan Kriterler

Sağlık Bölümlerinden;

 • 4 Yıllık Lisans Mezunu
 • Meslek Lisesi Mezunları

Sizleri Neler Bekliyor?

 • Bizlere yapacağınız başvurular ve değerlendirmeler sonucu yabancı dil ve profesyonel eğitim sürecinden geçiyorsunuz. Eğitimin başarı ile sonuçlanması ile yerleştirmeniz ve vize işlemleriniz gerçekleştiriliyor. Almanya’ya yerleşme ile birlikte ülkeye ve çalışma ortamına uyumluluk için entegrasyon çalışmaları gerçekleştiriliyor. Tüm bu süreçlerde Par Sağlık olarak yanınızdayız.

Detaylı Bilgi İçin;

 • +90 212 916 15 14

Başvuru Formu

  Hizmetin Amacı

  Almanya’da yaşanan demografik değişimler sonucu sağlık sektöründe şimdiden çalışan sıkıntıları hissedilir durumda. Birçok boş pozisyon yer almasına rağmen bu kadrolar doldurulamıyor. Önümüzde ki 5-10 yıl içerisinde de bu sıkıntının derinleşmesini engellemek için nitelikli çalışanların ülkelerinde çalışmalarını amaçlayan bir çalışma gerçekleştiriliyor.
  İşte tam bu noktada Türkiye’de hem nitelikli hem de norm fazlası durumunda olan hemşireler için önemli bir fırsat doğuyor.
  Hem Almanya’nın nitelikli hemşire eksikliği giderilmekte hem de hemşirelere Almanya’da çalışma fırsatı tanınması amaçlanmaktadır.

  Evde Sağlık Hizmetleri Hakkında Detaylı Bilgi İçin;

  Alman Hemşireler İle Aynı Hak ve Yükümlülüklere Sahip Olacaksınız.

  Almanya nezdinde yabancı hemşirelere profesyonel bir bakış açısı kazandırılmaktadır. Bunun yanı sıra adil ve şeffaf bir yerleştirme prosedürü gerçekleştirilir. Alman hemşireler ile aynı hak ve yükümlülüklere sahip olarak adil bir ödeme ve eşit muameleyle karşılacaksınız.