Profesyonel Hizmetin İlk Adresi: Par Sağlık

2010 yılında ‘Sağlığa Dair Her Şey’ sloganıyla yola çıkan PAR SAĞLIK,  Türkiye’nin dünyaya açılan medikal hizmet merkezi olarak kurulmuştur. Kalitesini ispat etmiş anlaşmalı otellerimizde konaklayacak ve özel şoförlü lüks ulaşım hizmetlerimiz ile en iyi hizmeti verdiğimizi iddia ediyoruz. Hizmetinize özel olarak atanan asistan ile tedavi sürecinde kendinizi evinizde hissedecek ve sadece iyileşmenizi düşüneceksiniz.

Sağlıklı Yarınlar İçin: Türkiye’de Güvenilir ve Kaliteli Sağlık Turizmi

Coğrafi konumu, doğal güzellikleri, teknolojik sağlık altyapısı ve konforu ile öne çıkan kamu ve özel sağlık kuruluşları, alanında uzman ve deneyimli hekim kadrosu, konforlu konaklama ve hava ulaşım imkanları ile şifa kaynağı olan Türkiye, dünyanın en çok tercih edilen ülkesi olmaya devam etmektedir. Burada en önemli husus güvenilir bir asistanla birlikte hizmet almaktır. Ulusal ve uluslararası tecrübesiyle Par Sağlık; donanımlı, konforlu, lüks Mercedes transfer arabaları ve profesyonel özel şoförleriyle seyahatinizi keyifli hale getiriyor.

Türkiye'nin Şifalı Dokunuşu: Sağlık Turizminde Birinci Sınıf Hizmet

Fiyat Teklifi

Tedavi maliyetleri hakkında Par Sağlık’tan talep edeceğiniz fiyat bilgileri profesyonel tedavi planına uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Uluslararası Sağlık Turizmi Sertifikasına sahip sağlık kuruluşlarından en iyi hizmeti en uygun fiyata almanız bizim için öncelikli hedeftir. 

Uçak Bileti - Vize - Seyahat Planı

Uzun yıllara dayanan sağlık sektörü tecrübemiz ve profesyonel kadromuz ile ulusal ve uluslararası hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Uçak bileti rezervasyonlarınızda fiyat takibi, iptal/iade, değişim işlemleri ve vize başvurusu yapılması gerekiyorsa, vize alma sürecinde size yardımcı oluyoruz. Tüm yasal belgeler ve yasal vize başvuruları ekip üyelerimiz tarafından dikkatle takip edilmekte, seyahat planınıza en uygun ulaşım sağlanmaktadır.

Konaklama & VIP Transfer

Kalitesini ispat etmiş anlaşmalı otellerimizde konaklayacak ve özel şoförlü lüks ulaşım hizmetlerimiz ile en iyi hizmeti verdiğimizi iddia ediyoruz. Ulusal ve uluslararası tecrübesiyle Par Sağlık; hizmetinize özel olarak atanan asistan ile tedavi sürecinde kendinizi evinizde hissedecek ve sadece iyileşmenizi düşüneceksiniz.

Fullcover Medikal Komplikasyon Sigortası

Medikal komplikasyon sigortası, tıbbi bir işlemden sonra ortaya çıkan beklenmedik komplikasyonların maliyetini karşılamaya yardımcı olabilecek bir sigorta türüdür.

En büyük sigorta şirketlerinden biri tarafından size sunulan Medikal Komplikasyon Sigortası ile beklenmedik tıbbi masraflar için endişelenmenize gerek kalmaz. Sigortamız, aşağıdaki branşlarda ortaya çıkabilecek komplikasyonları kapsayarak size güvence sağlar:

Temel Tıbbi Branşlar: Diş Komplikasyonları, Saç Ekimi, Ortopedi, Jinekoloji, Genel Cerrahi, Kalp Cerrahisi başta olmak üzere diğer branşlar.

ALMANYA , DUBAİ , MISIR, FİLİSTİN , SUDAN , LİBYA , İRAN ,KATAR, ARNAVUTLUK,İSRAİL,BELÇİKA ,HOLLANDA, DANİMARKA İSVİÇRE, TÜRKİYE