Microblading Kursu

Microblading Kursu
Türkiye (20-21 / 11 / 2022)

Microblading / Microblading üç boyutlu 3d Saç Tekniği, dünyadaki kalıcı kaş sanatında son trenddir.

Microblading uygulama yöntemi ve altın oran kaş ölçüleri ile kaşlardaki kıllardan ayırt edilemeyecek, yüze uygun, doğal, hoş bir görünüme sahip olunması bu yüzden oldukça tercih edilen bir yöntemdir.

Microblading Eğitimi / Microblading yönteminde boya cilt yüzeyine uygulanır. Bu uygulama ile boya rengi yüzeye yakın olduğu için daha canlı görünür ve ince bir saç şekli sağlanarak gerçekçi bir görünüm elde edilir.

Doğal kaş görünümü için geliştirilen Microblading yöntemi Microblading uygulama kalemi ve bu uygulama için geliştirilmiş cilt ile tam uyumlu, bitkisel, hiçbir yan etkisi olmayan, Sağlık Bakanlığı onaylı microblading boyaları ile uygulanmaktadır.

Mikroblading Kalıcı Makyaj boyaları her kaş rengi için mevcuttur. Boya karışımı ile rengin açılması veya koyulaşması ayarlanabilir. Uygulanan boyaların cilt yüzeyinde ne kadar kalacağı kişiye bağlıdır, genellikle bir yıl veya daha fazla kalabilir ve yılda bir kez tekrarlanabilir.

Microblading yöntemi ile yapılan uygulama sonrasında ilk olarak yüzünüze baktığınızda kaşlarınızda bir uygulama olduğu anlaşılmamaktadır. Uygulamalar uzman tarafından steril ve kişiye özel aletler kullanılarak yapılır.

Microblading mikropigmentasyon steril, tek kullanımlık 1-9 numara 0.18-0.40 ince iğne ile özel olarak üretilmiş boyaların cilt yüzeyinin (dermis, epidermis) hemen altına uygulanması işlemidir.

Genel bilgi :
Kurs 10:00’da başlar ve 18:00’de biter.
Program teorik ve uygulamalı eğitimi içermektedir.
Eğitim İngilizce olacaktır.
Fiyata Havaalanı-Otel arası ulaşım dahildir.
Bu Eğitim Uygulamalı Eğitimdir.

Süre :
2 gün.

Tarih :
20-21 / 11 / 2022
18-19 / 12 / 2022

Maliyet :
– 1.500$ .

Nasıl Başvurulur:
– Lütfen özgeçmişinizi info@parsaglik.com e-posta adresimize gönderin.
– E-posta başlığına yazın : (Microblading Kursu).
– Not: Yerinizi teyit etmek için başvuru döneminde ücretlerden %10 göndermeniz gerekmektedir.
– Vize başvurusu için size Davet mektubu göndereceğiz.

Konaklama :
– İhtiyacı olanlar için yerel 4 yıldızlı otel konaklaması mevcuttur, kahvaltı dahil günlük 40$’dır.
– Not : Tüm katılımcıları Havalimanında karşılayacağız .

Not:
-Türkiye’de Burslar, Tıp Kursları, Gözlem, Staj ve Seçmeli ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıdaki E-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.